7.08.2018 20:15:40

NASIL ÜYE VEYA KATILIMCI OLABİLİRİM

NASIL ÜYE VEYA KATILMICI OLABİLİRİM:

Üyelerimize fırsat ürünleri, hizmet ve kampanyaları, ihalelere katılımcı olabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

1-Üye Olurken Nelere Dikkat Etmeliyim?

a- Üye olurken adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi ve güvenlik kodunu eksiksiz doldurmalısınız.

b- SMS veya E-posta adresiniz güncel olarak kullandığınız bir adres olmalı. Size özel tüm bilgilendirmeleri bu adresinize göndereceğimizi hatırlatmak isteriz.

c- Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, en az 1 harf ve 1 rakam içermeli.

d- Üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra, SMS veya e-posta adresinize göndereceğimiz “Üyeliğinizi Onaylayın” SMS veya e-postasında yer alan “Üyeliğimi Onayla” butonuna basarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

3-Ekranın sağ üst köşesinde kayıt ol girişiyle siteye gireceksiniz; Karşınıza çıkan paneli doldurun ve kayıt ol tuşuna bastığınızda Cep Telefonunuza SMS veya e-mail gelir; onayladığınız zaman kayıtlı üye olursunuz.

4-Açılacak ihaleler veya Açık ihaleler panellerinin, üstünde yazılı olan ihaleye katıl betonuna basarak sizi yönlendireceği üye girişi sayfasına gidersiniz; eğer üye değilseniz üye ol butonu ile giriş sağlayıp; üye olabilirsiniz.

5- Katılımcı olmak için, Açılacak ihaleler veya Açık ihaleler panelinde sergilenen ürün fiyatının %3 kadar TL, İhalelerim.com adresinde yazılı olan hesaba indirim kuponu bedelini sanal pos yada eft ile para yatırdığınızda( yatırılan para hesabınıza geçtiği an) panelin katılımcısı olursunuz; Panel ihalesi sonuçlandığında katılımcılığınız otomatik olarak düşer