Latest From our Blog

Ucuz Motosiklet Nasıl Alınır ?

Trafikte her geçen gün artan araç sayısı nedeniyle birçok kişi daha hızlı ve pratik bir ulaşım yolu olduğu için motosiklet kullanımına yönelmektedir. Farklı pek çok markanın adı altında üretilerek piyasaya sürülen motosiklet modelleri, her geçen gün eklenen yeni devlet zamları nedeniyle gün geçtikçe daha .

Detay Oku

Ucuz Bilgisayar Alma Yolları

Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün çok sayıda bilgisayar modeli de piyasaya sunulmakta ve bu da artan talep neticesinde bilgisayar fiyatlarında yükselmeye neden olmaktadır. Bu nedenle kendisine ya da sevdiklerine bir bilgisayar almayı düşünen ancak bunu yaparken bütçesini zorlamaktan kaçınanlara internet üzerinde yer alan aç.

Detay Oku

Gerçek Fiyatının Altında Telefon Modelleri

Kendine ya da sevdiklerine bir cep telefonu satın almak isteyen ancak bunu yaparken bütçesini zorlamaktan kaçınan kişilere gerçek fiyatının çok altında ürünler satan açık arttırma sitelerine yönelebilecekleri söylenebilir. Ucuz telefon almayı düşünen pek çok kişinin son yıllardaki &oum.

Detay Oku

En ucuz televizyon fiyatları

Yeni çağın en değerli teknolojilerinden birisi olan televizyonlar, neredeyse her evin baş tacı elektronik ürünler arasında gösterilmektedir. Farklı markaların farklı modeller altında satışa çıkardıkları bu ürünler, değişen fiyatlandırmaları ile çok sayıda kişinin tercihi haline gelmektedir. Ancak son yıllarda elektronik ürünlerine yapılan .

Detay Oku

En Ucuz Bilgisayar Fiyatları

Yeni çağın getirdiği teknolojik yenilikler içerisinde en önemlilerinden birisi olarak da tanımlanabilen bilgisayarlar, günümüzde farklı markaların adı altında satışa sunulmaktadır. Çok sayıda özelliği bünyelerinde barındırmaları ile bilinen bu cihazlar her geçen gün daha fazla sayıda kişinin tercihi olmaktadır. Ancak artan zamlar ne.

Detay Oku

En ucuz telefon nereden nasıl alınır ?

En ucuz telefon nasıl alınır?

Son yıllarda döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalar, birçok üründe olduğu gibi, akıllı telefonlarda da fiyatların yükselmesine sebep olmuştur. İyi bir akıllı telefon almak isteyenler fiyatlar karşısında adeta şok geçirmektedirler.

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi hem alıcıların hem de satıcıların mo.

Detay Oku

Dünya en hızlı süper bilgisayarı Summit

Dünya en hızlı süper bilgisayarının adı Summit olup Amerika'ya aittir. 'Summit'in (Zirve) bu alanda ikinci sıradaki Çin'in Sunway TaihuLight bilgisayarından iki kattan daha fazla hızlı. Geliştirilmiş üst düzey işlemcisiyle saniyede 200 trilyon hesaplama kapasitesine sahip 'Zirve', ilk olarak astrofizik, kanser araştırmaları ve sistem biyolojisi alanlarında kullanılacak. Süper Bilgisayar n.

Detay Oku